• 09120336862
  • info@vakil-tehran.com
  • آزادی، خیابان جیهون، تقاطع دامپزشکی، نرسیده به دادسرای ناحیه 10، واحد 3، طبقه اول

وکیل پرونده های شرکت های هرمی در تهران 09120336862

الزام به تنظیم سند رسمی

وکیل پرونده های شرکت های هرمی

وکیل پرونده های شرکت های هرمی
وکیل پرونده های شرکت های هرمی

وکیل پرونده های شرکت های هرمی امروزه در کشور ما متاسفانه شاهد گسترش قارچ گونه شرکت های هرمی هستیم که از اساس جرم تلقی می شود و قانون گذار برای آن مجازات تعیین کرده است.

با توجه به ماهیت اینترنت و فضای مجازی این جرایم اینترنتی شکل و بو تازه ای به خود گرفته و از حالت سنتی و داشتن دفتر و شرکت فیزیکی به داشتن وبسایت و اپلیکیشن و انجام تمام نقل و انتقالات مالی آن در فضای مجازی و نوع جرایم سایبری تغییر کرده است.

اما نکته مهمی که وجود دارد تفاوت شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای است که در بسیاری جهات شبیه هم هستند و شاید تفکیک آنها برای اشخاص عادی کمی سخت به نظر برسد حال انکه شرکت های هرمی از ریشه غیر قانونی بوده، در حالی که بازاریابی شبکه ای کاملا قانونی و دارای پشتوانه محکم می باشد.

از این رو سامانه پیامکی توسط وزارت صنعت و معدن ایجاد شده است که با ارسال نام فارسی یا انگلیسی شرکت به شماره ۳۰۰۰۶۰۸۲ از قانونی و دارای مجوز بودن یک شرکت بازاریابی میتوان مطلع شد.

همچنین میتوانید با مراجعه به این لینک لیست اسامی شرکت های بازاریابی سالم و دارای مجوز را دریافت کنید. با توجه به فراوانی و گسترش این شرکت ها و اشخاصی که درگیر آن می شوند،

دفتر وکالت ما در جرایم سایبری به طور ویژه و خارج از نوبت این پرونده ها قبول و مورد پیگیری قرار میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره تلفنی رایگان با وکیل جرایم اینترنتی ما لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

وکیل بیمه
بیشتر بدانید

به طور کل ما دو نوع مشاوره و قبول پرونده وکالت داریم:

الف- مشاوره تلفنی به هر میزان و هر تعداد دفعه که شخص لازم داشته باشد به طور کاملا رایگان خواهد بود و این ادای دین ما به علمی که آن را آموخته ایم است و بابت آن نیاز به هیچ پرداختی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید