وکیل پرونده های شرکت های هرمی در تهران 09127341539
tiltle-brkw

وکیل پرونده های شرکت های هرمی در تهران 09127341539

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

وکیل پرونده های شرکت های هرمی

وکیل پرونده های شرکت های هرمی

وکیل پرونده های شرکت های هرمی

وکیل پرونده های شرکت های هرمی امروزه در کشور ما متاسفانه شاهد گسترش قارچ گونه شرکت های هرمی هستیم که از اساس جرم تلقی می شود و قانون گذار برای آن مجازات تعیین کرده است.

با توجه به ماهیت اینترنت و فضای مجازی این جرایم اینترنتی شکل و بو تازه ای به خود گرفته و از حالت سنتی و داشتن دفتر و شرکت فیزیکی به داشتن وبسایت و اپلیکیشن و انجام تمام نقل و انتقالات مالی آن در فضای مجازی و نوع جرایم سایبری تغییر کرده است.

اما نکته مهمی که وجود دارد تفاوت شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای است که در بسیاری جهات شبیه هم هستند و شاید تفکیک آنها برای اشخاص عادی کمی سخت به نظر برسد حال انکه شرکت های هرمی از ریشه غیر قانونی بوده، در حالی که بازاریابی شبکه ای کاملا قانونی و دارای پشتوانه محکم می باشد.

از این رو سامانه پیامکی توسط وزارت صنعت و معدن ایجاد شده است که با ارسال نام فارسی یا انگلیسی شرکت به شماره ۳۰۰۰۶۰۸۲ از قانونی و دارای مجوز بودن یک شرکت بازاریابی میتوان مطلع شد.

همچنین میتوانید با مراجعه به این لینک لیست اسامی شرکت های بازاریابی سالم و دارای مجوز را دریافت کنید. با توجه به فراوانی و گسترش این شرکت ها و اشخاصی که درگیر آن می شوند،

دفتر وکالت ما در جرایم سایبری به طور ویژه و خارج از نوبت این پرونده ها قبول و مورد پیگیری قرار میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره تلفنی رایگان با وکیل جرایم اینترنتی ما لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

به طور کل ما دو نوع مشاوره و قبول پرونده وکالت داریم:

الف- مشاوره تلفنی به هر میزان و هر تعداد دفعه که شخص لازم داشته باشد به طور کاملا رایگان خواهد بود و این ادای دین ما به علمی که آن را آموخته ایم است و بابت آن نیاز به هیچ پرداختی نیست.

  • نویسنده
    admin
  • تعداد بازدید
    852 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

برای فرستادن دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.