وکیل وام های بانکی در تهران – 09120336862
tiltle-brkw

وکیل وام های بانکی در تهران – 09120336862

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

وکیل وام بانکی

 

وکیل وام بانکی

وکیل وام بانکی

وام های بانکی

قراردادهای وام بانکی را دقیق بخوانید
وکیل وام بانکیوام های بانکی بیشتر مردم تصور می‌کنند که اگر قسط بانکی خود را ندهند، بانک‌ها نمی‌توانند به راحتی از حساب آنها در بانک‌های دیگر برداشت نمایند . برداشتی کاملا اشتباه چرا که متن قراردادهای وام بانکی به صراحت این اجازه را به بانک‌ها می‌دهد. کار بانک‌های قانونی می باشد و بهتر است وام گیرندگان قبل از گرفتن وام، متن قراردادهای وام را دقیق بخوانند

 

قرارداد وام را بخوانید

با تأیید برداشت از حساب‌ها، مشتریان را به خواندن قراردادی تشویق می‌کند که در همان لحظه دریافت وام آن را به دستشان می‌دهند تا امضا کنند. او می‌گوید: اگر مشتری قراردادی را که برای دریافت تسهیلات امضا می‌کند، بخواند، به وضوح متوجه می‌گردند که در یکی از بندهای قرارداد به بانک اجازه می‌دهد در هنگام معوق‌ شدن اقساط، از دیگر حساب‌های مشتری نزد خود به اندازه مبلغ بدهی، برداشت کند. مشتری می‌خواهد تسهیلات بگیرد، قرارداد را امضا می‌کند و به بانک اجازه برداشت می‌دهد؛ اما ایراد کار این است که قرارداد را نخوانده، امضا کرده است و وقتی از حسابش برداشت شد، شوکه می‌شود و دنبال مقصر می‌گردد.
توافقی که با امضای قرارداد بین بانک و مشتری امضا می‌شود، یک قانون مدنی است؛ برداشت از حسابی که خود مشتری اجازه داده باشد، خلاف نیست. همان‌طور که گفتم ایراد این است که مشتری بدون خواندن قرارداد، آن را امضا می‌کند؛ حتی در بسیاری از موارد، مشتری قراردادی را امضا می‌کند که سفید است؛ نه مبلغ وام در آن مشخص است و نه هیچ عدد و رقمی در آن نوشته شده است.

مشتری باید قرارداد را بخواند، بعد یا قبول کرده و تسهیلات را دریافت می‌کند یا امضا نمی‌کند و بانک هم تسهیلات نمی‌پردازد؛ اما لااقل اگر بخواند و امضا کند، دیگر غافل‌گیر نمی‌شود و تبعات منفی گریبان‌ گیرش نمی‌شود. خواندن مفاد قرارداد حداقل کاری است که به گفته او افراد باید انجام دهند تا غافلگیر نشوند.

  • نویسنده
    admin
  • تعداد بازدید
    1,513 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

برای فرستادن دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.